Conducere

Gianina Cărbunariu – Manager
Ramona Pristavu – Director Economic

Compartiment artistic
Adina Suciu
Aida Avierței
Andrei Merchea-Zapotoțki
Cătălina Bălălău
Cătălina Ieşanu
Cezar Antal
Corina Grigoraş
Cristina Mihăilescu
Dan Grigoraş
Daniel Beşleagă
Dragoş Ionescu
Emanuel Becheru
Ecaterina Hâţu
Florin Hriţcu
Florin Mircea jr.
Gina Gulai
Loredana Grigoriu
Lucreţia Mandric
Maria Hibovski
Mircea Postelnicu
Nora Covali
Rareş Pîrlog
Sabina Brânduşe
Sonia Teodoriu
Tudor Tăbăcaru
Valentin Florea
Victor Giurescu
Serviciul Realizare spectacole, Secretariat Literar, Marketing, PR
Genţiana Ionescu – Șef serviciu realizare spectacole, secretariat literar, marketing și PR
Horaţiu Mihaiu – Regizor artistic
Romulus Boicu – Scenograf
Alexandru Mâzgăreanu – Regizor artistic
Raluca Naclad – Consultant artistic
Viorel Cosma – Consultant artistic
Lavinia Pîrlog – Referent artistic
Mihaela Jipa – Secretar artistic
Dan Covrig – Sufleor
Compartiment Financiar-Contabil
Angelica Tofan – Economist
Maria Ursu – Referent resurse umane
Mihaela Tună –  Referent specialitate

Carmen Meraru – Referent specialitate
Simona Rivera – Referent secretariat
Letiţia Rîndaşu – Referent organizare
Alina Balint – Referent organizare

 

Serviciul Tehnic
Lucian Damian – Șef serviciu tehnic
Cristian Ionescu – Secretar platou
Viorel Murariu – Operator sunet
Alexandru Oancea – Operator sunet
Viorel Ailincuţei – Maestru lumini
Iulian  Căşeriu – Electrician
Liliana Cosma – Peruchier-coafeză
Elena Rotilă – Costumieră
Claudia Covrig – Costumieră
Constantin Manole – Recuziter
Gabriel Horea – Şef maşinist
Constantin Dascălu – Maşinist
Marcel Văraru – Maşinist
Iulian Popa – Maşinist
Robert Braşoveanu – Maşinist
Iulian Palea – Şef formaţie pompieri
Costel Timofte – Mașinist
Compartiment Administrativ
Ioan Cristei – Administrator
Bogdan Şchiopu – Agent Pază
Vasile Mârza – Agent pază
Octavian Rădoi – Agent pază
Daniel Foltea – Agent pază
Dumitru Ursu – Agent pază
Viorica Enciu – Garderobieră
Elena Hurdubei – Garderobieră
Maria Iordache – Garderobieră
Ana Tablan – Garderobieră
Serviciul Producţie
Brînduşa Mircea – Şef serviciu producție
Cristian Petrescu – Pictor executant
Marinel Mârza – Tapiţer
Romeo Todirică – Lăcătuş mecanic
Gabriel Gabor – Lăcătuș
Paulina Dabija – Croitor
Dorin Mocanu – Şofer